Raktáros / Logisztikus (f/n/s)
A teamkompetent GmbH fő tevékenysége a munkaerő-kölcsönzés és a munkaerő-közvetítés. Ennek során a magyar, lengyel, horvát és cseh munkavállalókkal való együttműködésre szakosodtunk. Németországi központi irodánk Münchenben található, ahol magyar nyelvű kapcsolattartóink szívesen válaszolnak minden kérdésére.
Logisztikai szakembereket és raktárosokat keresünk számos németországi városban (elsősorban München, Zwickau és Chemnitz környékén) különböző ügyfelek számára.
Nekünk fontos hogy a munkavállalóink és a munkáltatók is elégedettek legyenek, ezért minden tölünk telhetöt megteszünk!
Feladatok
  • Árumozgatás
  • Csomagolás
  • Kimenő tételek előkészítése
  • Bejövő áru fogadása
Elvárásaink
  • Raktározás/logisztika területén szerzett első munkatapasztalat
  • Érvényes targonca vezetői engedély előnyt jelent
  • Jogosítvány és saját autó a munkahely eléréséhez kívánatos
  • Alapfokú német nyelvtudás
Elönyök az ön számára
  • Támogatást nyújtunk hivatalos ügyekben és a szálláskeresésben
  • Magyar nyelvű kapcsolattartók maradunk munkába állást követően is
  • Első naptól számítva határozatlan idejű munkaszerződést kap
  • Teljes munkaidős, németországi bejelentett állás, német egészség- és nyugdíjbiztosítás
  • Társadalombiztosítással rendelkezik (beteg-, baleset-, ápolás- és munkanélküli biztosítás)
  • Éjszakai-, vasárnapi- és ünnepnapi bérpótlékokban részesül
  • Nincsenek rejtett költségeink, nincs közvetítői díjunk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje fényképes önéletrajzát az alábbi email címre.

Várjuk jelentkezését!

Anamaria Tóth Bojnik
jobs.muenchen@teamkompetent.de