Zavarivač (m/ž/d)
Od 2003. godine teamkompetent GmbH zapošljava djelatnike za tvrtke diljem Njemačke. Nije važno da li tek započinjete karijeru ili ste profesionalac u svom području! Imamo pravu ponudu za Vas!

Tražimo zavarivače (m/ž/d) za naše klijente u okolici Chemnitza, Münchena i Zwickau (Njemačka). Zainteresirani?

                                                                                                          Vrlo jednostavna prijava!

Piši nam putem WhatsApp ili nazovi na broj +49 160 53561960, također nas možeš kontaktirati putem maila marinela.novak@teamkompetent.de ili koristi online prijavu.
To si ti:
  • Imaš višegodišnje iskustvo ili odgovarajuću stručnu spremu
  • Posjeduješ certifikate (MAG i WIG)
  • Imaš EU državljanstvo
  • Znanje njemačkog jezika je minimalno na razini B1
  • Posjeduješ vozačku dozvolu (B kategorija)
Samo neke od naših prednosti:
  • Prijava kod njemačkog poslodavca
  • Radni ugovor na neodređeno prema njemačkim uvjetima
  • Osiguran smještaj
  • Do 30 dana godišnjeg odmora
  • Regres, božićnica i drugi benefiti
Opis posla:
  • Zavarivanje sklopova od čeličnog lima
  • Izvršavanje zadataka prema uputama i nacrtima
  • Vizualna kontrola