MAG zavarivač (m/ž/d) Ronnenburg
teamkompetent GmbH je poznata tvrtka u području zapošljavanja i kadrovskih usluga osnovana 2003. godine sa sjedištem u Münchenu. Našim kandidatima nudimo atraktivne poslove i izazove u raznim područjima rada, te se uvijek brinemo osobno i kompetentno, od prijave do zapošljavanja o Vama.

Za našeg klijenta na području Ronnenburg, Njemačka tražimo zavarivače MAG postupka (m/ž/d).

                                                                                                                         Prijava ne može biti jednostavnija!

Piši nam putem WhatsApp ili nazovi na broj +49 160 53561960, također nas možeš kontaktirati putem maila marinela.novak@teamkompetent.de ili koristi online prijavu.
Od tebe očekujemo:
  • Srednju stručnu spremu, kao i iskustvo u navedenoj profesiji
  • EU dokumentaciju
  • Rad u 3 smjene
  • Komunikativno znanje njemačkog jezika
  • Vozačku dozvolu B kategorije
Što možeš očekivati od nas:
  • Sigurnu budućnost uz ugovor o radu na neodređeno vrijeme
  • Prijavu kod njemačkog poslodavca
  • Osiguran smještaj (udaljenost od posla cca. 15km); 270€/mjesec
  • Satnicu od 14,56€ plus 25€ dodatka
  • Podršku našeg tima po svim pitanjima
Opis radnog mjesta:
  • Zavarivanje MAG postupkom
  • Kontrola i provjera kavalitetae zavarivanja
  • Eventualni popravci
  • Rad prema tehničkim nacrtima