Radnik na montaži (m/ž/d) Ronnenburg
Od 2003. godine teamkompetent GmbH zapošljava djelatnike za tvrtke diljem Njemačke. Nije važno da li tek započinjete karijeru ili ste profesionalac u svom području! Imamo pravu ponudu za Vas!

Tražimo motivirane radnike za montažu (m/ž/d) za našeg klijenta na području Ronnenburg, Njemačka. Zainteresirani?

                                                                                                                          Prijavi se vrlo jednostavno!

Piši nam putem WhatsApp ili nazovi na broj +49 160 53561960, također nas možeš kontaktirati putem maila marinela.novak@teamkompetent.de ili koristi online prijavu.
Potrebna znanja i vještine:
  • Srednja stručna sprema, te iskustvo u sličnim ili istim poslovima
  • Spremnost rada u 2 smjene
  • Poznavanje njemačkog jezika (min. B1 razina)
  • EU papiri
  • Vozačka dozvola B kategorije
Pogodnosti koje nudimo:
  • Atraktivni uvjeti (satnica 14,44€ + 25€ naknade)
  • Osiguran smještaj u blizini radnog mjesta (troškovi na mjesečnoj razini iznose 270€)
  • Prijava na neodređeno kod njemačkog poslodavca
  • Do 30 dana godišnjeg odmora
  • Pomoć u ispunjavanju svih formalnosti
Opis posla:
  • Montaža komponenata prema nacrtima i uputama
  • Ugradnja električnih i elektroničkih sistema
  • Instalacija hidraulike i pneumatike prema tehničkim zahtjevima
  • Montaža hidrauličnog i pneumatičnog kočionog sistema
  • Ispitivanje uređaja i komponenata prema kontrolnoj listi