CNC / esztergályos gépkezelő (f/n/s)
A teamkompetent GmbH fő tevékenysége a munkaerő-kölcsönzés és a munkaerő-közvetítés. Ennek során a magyar, lengyel, horvát és cseh munkavállalókkal való együttműködésre szakosodtunk. Németországi központi irodánk Münchenben található, ahol magyar nyelvű kapcsolattartóink szívesen válaszolnak minden kérdésére.

CNC / esztergályos gépkezelőket keresünk számos németországi városban (elsősorban München, Zwickau és Chemnitz környékén) különböző ügyfelek számára.
Nekünk fontos hogy a munkavállalóink és a munkáltatók is elégedettek legyenek, ezért minden tölünk telhetöt megteszünk!

Feladatok
  • CNC gépek kezelése, felügyelete, karbantartása és tisztítása
  • Szerszámcserék végrehajtása, méretek ellenőrzése
  • CNC gépek programozása, beállítása műszaki rajz és dokumentáció alapján
  • Minőségellenőrzés és -biztosítás
Elvárásaink
  • CNC/NC gépkezelő-, gépi forgácsoló-, szerszámkészítő- vagy esztergályos szakképzettség
  • Műszaki rajzok, specifikációk, vizsgálati követelmények és mérőberendezések magabiztos kezelése előnyt jelent
  • Alapfokú német nyelvtudás
Elönyök az ön számára
  • támogatást nyújtunk hivatalos ügyekben és a szálláskeresésben
  •  magyar nyelvű kapcsolattartók maradunk munkába állást követően is
  • első naptól számítva határozatlan idejű munkaszerződést kap
  • teljes munkaidős, németországi bejelentett állás, német egészség- és nyugdíjbiztosítás
  • társadalombiztosítással rendelkezik (beteg-, baleset-, ápolás- és munkanélküli biztosítás)
  • éjszakai-, vasárnapi- és ünnepnapi bérpótlékokban részesül
  • nincsenek rejtett költségeink, nincs közvetítői díjunk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje fényképes önéletrajzát az alábbi email címre.