Radnik u proizvodnji elektronike (m/ž/d) München
Od 2003. godine teamkompetent GmbH zapošljava djelatnike za tvrtke diljem Njemačke. Nije važno da li tek započinjete karijeru ili ste profesionalac u svom području! Imamo pravu ponudu za Vas!

Tražimo radnike u proizvodnji elektronike (m/ž/d) za našeg klijenta na području München, Njemačka.

                                                                                                         Prijavi se vrlo jednostavno!

Piši nam putem WhatsApp ili nazovi na broj +49 160 53561960, također nas možeš kontaktirati putem maila marinela.novak@teamkompetent.de ili koristi online prijavu.
Opis radnog mjesta:
  • Lemljenje komponenti
  • Sastavljanje uređaja
  • Kontrola kvalitete
Od Vas ćemo očekivati:
  • SSS, te iskustvo u radu s lemilicom
  • Poznavanje njemačkog jezika (min. A2 razina)
  • EU papiri
  • Vozačka dozvola B kategorije
Pogodnosti koje nudimo:
  • Siguran i dugotrajan posao u njemačkoj tvrtci, pod njemačkim uvjetima
  • Do 30 dana godišnjeg odmora
  • Atraktivni paket naknada
  • Smještaj osiguran od strane poslodavca
  • Podršku našeg tima tijekom i nakon zapošljavanja