Komisionar (m/ž/d) Gößnitz
Od 2003. godine teamkompetent GmbH zapošljava djelatnike za tvrtke diljem Njemačke. Nije važno da li tek započinjete karijeru ili ste profesionalac u svom području!

Za našeg klijenta na području Gößnitz, Njemačka tražimo motivirane komisionare (m/ž/d)

                                                                                              Prijava ne može biti jednostavnija!

Piši nam putem WhatsApp ili nazovi na broj +49 160 5356196, također nas možeš kontaktirati putem maila marinela.novak@teamkompetent.de ili koristi online prijavu.
Nudimo:
  • Siguran i dugotrajan posao u njemačkoj tvrtci, pod njemačkim uvjetima
  • Početna satnica od 13€ plus dodaci
  • Do 30 dana godišnjeg odmora
  • Smještaj osiguran od strane poslodavca
  • Podršku našeg tima tijekom i nakon zapošljavanja
Opis radnog mjesta:
  • Komisioniranje robe prema narudžbi (Pick-by-Voice)
  • Odgovornost za točnost izdane robe
  • Manipulacija robom u skladištu
  • Skladišno - transportni poslovi
Uvjeti:
  • Prvo iskustvo rada u navedenim ili sličnim poslovima
  • Rad u 2 smjene ili samo u jutarnjoj, ovisno o potrebama posla
  • Dobro poznavanje njemačkog jezika
  • EU papiri
  • Vozačka dozvola B kategorije