Tesar (m/ž/d) Gera
Od 2003. godine teamkompetent GmbH zapošljava djelatnike za tvrtke diljem Njemačke. Nije važno da li tek započinjete karijeru ili ste profesionalac u svom području! Imamo pravu ponudu za Vas!

Tražimo motivirane tesare (m/ž/d) za našeg klijenta na području Gera, Njemačka.

                                                                                                       Prijavi se vrlo jednostavno!

Piši nam putem WhatsApp ili nazovi na broj +49 160 5356196, također nas možeš kontaktirati putem maila marinela.novak@teamkompetent.de ili koristi online prijavu.
Uvjeti:
  • Srednja stručna sprema, te iskustvo u sličnim ili istim poslovima
  • EU papiri
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Motivacija i sklonost timskom radu
Pogodnosti koje nudimo:
  • Atraktivni uvjeti (satnica 18,00€ + 25€ naknade)
  • Osiguran smještaj u blizini radnog mjesta (troškovi na mjesečnoj razini iznose 280€)
  • Prijava na neodređeno kod njemačkog poslodavca
  • Do 30 dana godišnjeg odmora
  • Pomoć u ispunjavanju svih formalnosti
Opis posla:
  • Obrada drveta te izrada oplata za betonske konstrukcije
  • Rad prema tehničkom nacrtu
  • Kontrola kvalitete