MAG zavarivač (m/ž/d) Ronnenburg
Glavne djelatnosti tvrtke teamkompetent GmbH su privremeno zapošljavanje i kadrovske usluge. Od samog početka želimo za svakog zaposlenika stvoriti okruženje u kojem će bit uspješan i sretan. Prema tome, prepustite nam brigu o svojoj karijeri!

Naš klijent ima potrebu za zapošljavanjem MAG zavarivača (m/ž/d) na području Ronneburg (Njemačka). Zainteresirani?

                                                                                                          Vrlo jednostavna prijava!

Piši nam putem WhatsApp ili nazovi na broj +49 160 5356196, također nas možeš kontaktirati putem maila marinela.novak@teamkompetent.de ili koristi online prijavu.
Opis posla:
  • Zavarivanje MAG postupkom
  • Kontrola i provjera kavalitete zavarivanja
  • Eventualni popravci
  • Rad prema tehničkim nacrtima
Pogodnosti koje nudimo:
  • Satnicu od 14,56€ plus 25€ dodatka
  • Osiguran smještaj (udaljenost od posla cca. 15km); 270€/mjesec
  • Radni ugovor na neodređeno prema njemačkim uvjetima
  • Do 30 dana godišnjeg odmora
  • Regres, božićnica i drugi benefiti
Uvjeti:
  • Višegodišnje iskustvo ili odgovarajuća stručna sprema
  • Posjedovanje certifikata (MAG i WIG)
  • EU državljanstvo
  • Znanje njemačkog jezika na razini B1
  • Vozačka dozvola (B kategorija)