Viličarista (m/ž/d) München
teamkompetent GmbH je poznata tvrtka u području zapošljavanja i kadrovskih usluga osnovana 2003. godine sa sjedištem u Münchenu. Na kompetentan, fleksibilan i individualan način nastojimo ispuniti želje naših partnera, te Vam iz tog razloga na raspolaganju stoji kontakt osoba sa znanjem hrvatskog jezika, koja će Vam pri pitanjima rado pomoći.

Za naše klijente na području Münchena i okolice tražimo motivirane viličariste (m/ž/d)

                                                                                                                 Vrlo jednostavna prijava!

Piši nam putem WhatsApp ili nazovi na broj +49 160 5356196, također nas možeš kontaktirati putem maila marinela.novak@teamkompetent.de ili koristi online prijavu.

Uvjeti:
  • Osposobljenost za rukovanje viličarom, poželjno radno iskustvo
  • EU dokumentacija
  • Znanje njemačkog jezika (min. A2 razina)
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
Opis posla:
  • Skladištenje robe
  • Utovar, istovar, transport robe viličarom
  • Inventura
Nudimo:
  • Siguran i dugotrajan posao u njemačkoj tvrtci, pod njemačkim uvjetima
  • Do 30 dana godišnjeg odmora
  • Atraktivni paket naknada
  • Podršku našeg tima tijekom i nakon zapošljavanja