Zavarivač (m/ž/d)
Od 2003. godine teamkompetent GmbH zapošljava djelatnike za tvrtke diljem Njemačke. Nije važno da li tek započinjete karijeru ili ste profesionalac u svom području! Imamo pravu ponudu za Vas!

Potražujemo zavarivače (m/ž/d) za našeg klijenta u okolici Augsburga (Njemačka). Zainteresirani?

                                                                                                            Prijavi se vrlo jednostavno!

Piši nam putem WhatsApp ili nazovi na broj +49 160 5356196, također nas možeš kontaktirati putem maila marinela.novak@teamkompetent.de ili koristi online prijavu.
Nudimo:
  • Siguran i dugotrajan posao u njemačkoj tvrtci, pod njemačkim uvjetima
  • Do 30 dana godišnjeg odmora
  • Regres, božićnicu i druge benefite
  • Mogućnost napredovanja
  • Podršku našeg tima tijekom i nakon zapošljavanja
Uvjeti:
  • Višegodišnje iskustvo ili odgovarajuća stručna sprema
  • Posjedovanje certifikata
  • EU državljanstvo
  • Njemački jezik minimalno na B1 nivou
  • Vozačka dozvola (B kategorija)
Opis posla:
  • Zavarivanje MAG ili WIG postupkom, ovisno o kvalifikaciji
  • Rad prema nacrtu
  • Provjera kvalitete rada